Cennik - WZ taxi Ząbki Taksówka

Ząbki Taxi numer
Przejdź do treści

Menu główne:

Cennik

Hyundai I20, klimatyzacja, WiFi, Terminal kart płatniczych
Postoj taxi zabki numer
Dowóz transfer z Ząbek na lotnisko Okęcie w Warszawie lub z Ząbek do portu lotniczego lotniska w Modlinie. Cennik taxi w Ząbkach.
Tania taxi Warszawa lotnisko Okęcie. Taxi Ząbki na lotnisko Modlin. Tele taxi Ząbki Radio taxi Ząbki

Transfer na lotnisko Modlin z Ząbek cennik
Hyundai I 30 kombi, klimatyzacja, WiFi, Terminal kart płatniczych
Cennik
Cennik Taxi Ząbki WZ Taxi. Nowe taksówki osobowe w Ząbkach Wystawiamy faktury 8 i 23% VAT na usługi przewozowe i/lub obsługę z przewozem. Akceptujemy zapłatę kartami płatniczymi powyżej kwoty 10 zł. Opłata za zabrudzenie taksówki przez Pasażera - 450 zł

WAŻNE!
Po poinformowaniu Pasażera telefonicznym lub SMS o podstawieniu taksówki pod wskazanym w zleceniu adresem o wskazanej godzinie - kierowca uruchamia taksometr w oczekiwaniu na Pasażera.
Zamawiając naszą taksówkę do innej miejscowości, pobieramy opłatę za dojazd po Pasażera od granicy administracyjnej miasta Ząbek według obowiązującej taryfy i pory.
Tania taxi Ząbki w Zniżce za dowód

WZ Taxi Ząbki bierze udział w akcji „Zniżka za dowód” i zobowiązuje się do udzielenia 15% rabatu na usługę przewozu osobowego taksówką powyżej 25 km odległości przy zamówieniu telefonicznym pod numerem tel. 720 456 789 na postojach Taxi w Ząbkach przy płatności gotówką lub przelewem na telefon Blik - wszystkim zameldowanym mieszkańcom Ząbek za okazaniem dowodu osobistego lub karty Mieszkańca.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego